Масові заходи

Захід “СМІЛИВИЙ ЮНГА” 13.10.2021

В рамках співпраці з Херсонською державною морською академією з метою пропаганди серед здобувачів освіти морських професій 13.10.2021 Херсонським дитячо-юнацьким клубом моряків і річковиків з флотилією проведено захід «Сміливий юнга», присвячений святу «Посвята в курсанти ХДМА». Захід проводився за підтримки ректора Херсонської державної морської академії Василя Чернявського та компанії «Марлоу Навігейшн», в якому взяли участь вихованці клубу, курсанти ХДМА, вихованці секції «Ушу» ДЮКФП №4.

В ході заходу було проведено змагання з перетягування канату, естафети, майстер-класи з одягання рятувального жилету та надання першої домедичної допомоги постраждалим на судні. Всі конкурси проводились з урахуванням протиепідемічних заходів.

За результатами проведених конкурсів та змагань команди клубу отримали дипломи від Херсонської державної морської академії. А колективу клубу було вручено СЕРТИФІКАТ фінансової підтримки від компанії «Марлоу Навігейшн» як переможцю проекту «Змагання з морського багатоборства».