РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

                                                                        РОЗКЛАД                                                             

                               занять гуртків ДЮКМіР на 2021-2022 н.р.                         

з/п

ПІБ Назва гуртка, дислокація Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
1. Ігор Багрянцев юний захисник Вітчизни

ДЮКМіР

1430-1505-1730 1000-1225-1300

 

 

 

 

2. Володимир Голубов юний судномеханік ЗЗСО №45 1330-1405-1630 1330-1405-1630  

 

 

 

900-1125-1130

1355-1505

 

 

 

1000-1225-1230

 

1455-1605

 

3. Олена Давіденко юний моряк

ЗЗСО №17

1515-1740-1815 1515-1740-1815 1515-1740-1815 1515-1740-1815 1000-1225-1230-1455-1605

 

4. Олександр Заболотній юний захисник Вітчизни

ДЮКМіР

1430-1505-1730 1430-1505-1730 1430-1505-1730 1430-1505-1730

 

5. Ганна Коробова юний моряк

ЗЗСО№4,32,35

1400-1625-1700 1430-1655-1730 1430-1655-1730 1430-1655-1730

 

1300-1525-1600

 

11-1325-14
6. Юлія Медведєва юний моряк

ЗЗСО №57, ДЮКМіР

1500-1535-1800

 

 

1500-1535-1800 1500-1535-1800

 

1500-1535-1800

 

1000-1225-1230-1455-1605

 

7. Алла Лазаренко водний туризм

ХАБАД, ДЮКМіР

1330-1555-1630 1330-1555-1630

 

 

1030-1520-1630

 

8. Олексій Ревуцький юний судноводій

ЗЗСО №45

1330-1405-1630 1330-1405-1630 900-1125-1130-1355-1505

 

1000-1225-1230-1455-1605

 

9. Наталія Сотніченко гідрології

ЗЗСО №1

1200-1425-1500 1200-1425-1500 1230-1455-1530 1230-1455-1530 12-1425-15 830-1055-1130
10. Ольга Нещерецька англійська мова для юних моряків, ДЮКМіР 9-1220-1225-1445-1705

 

11. Наталія Скакун юний моряк

ЗЗСО №50,53

1530– 1755-1830 825-900-1125 825-900-1125

1530-1755-1830

1530-1755-1830 825-900-1125
12. Дмитро Паніщев морський десант

кімната школяра Шум.м-ну

1525-1600-1825 1525-1600-1825 1300-1525

1530-1755-1905

1300-1525

1530-1755-1905

13. Наталія Самойленко юний моряк

ЗЗСО №3

1520-1745-1820 1520-1745-1820 1520-1745-1820

 

1520-1745-1820

 

1000-1225-1230-1455-1605

 

14. Юрій Шашков юний моряк

ДЮКМіР

1000-1225-1300 1000-1225-1300

 

15. Ярослав Концевий водний туризм

ДЮКМіР

1030-1520-1630

 

16. Сергій Носок морський десант

ЗЗСО№14,32

 

16-1735-1800 1630-1805-1830 1600-1735-1800 1630-1805-1830

 

17. Валерій Стрілець юний моряк,

ЗЗСО№44

1000-1225-1300 1000-1225-1300
18. Лідія Степаненко юний моряк,

ЗЗСО№57

1500-1725-1800 1520-1725-1800
19. Сергій Мунтяну морський десант

ЗЗСО№35,39

 

1800-1935-20 1730-1930-20 1800-1935-2000 1730-1930-2000