Про нас

Мой юный друг, корабль твоей мечты построить,

Отправить в плаванье в безбрежный мир

Тебе и мне всегда поможет

Наставник, лучший друг детей – ДЮКМиР!

 

Дитячо-юнацький клуб моряків і річковиків з флотилією – позашкільний навчальний заклад морського направлення. Клуб було зосновано у 1972 році.

Основними напрямками діяльності клубу є профорієнтаційний, військово-патріотичний, дозвіллєво-розважальний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з вивчення морських професій.

Головною метою клубу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти, надання дітям та юнацтву практичних вмінь та навичок з морської справи відповідно до індивідуальних інтересів, задоволення потреб особистості в творчій самореалізації та професійному самовизначенні. Клуб здійснює навчання, виховання учнів, слухачів у позаурочний на позанавчальний час.

У нашому місті корабелів  та моряків дитячий клуб – маленький острів знань, з якого починається великий шлях у світ морських професій.

Адреса клубу: Гідропарк, Дебаркадер-33, тел. 27-06-69, 27-56-03

На базі клуба працюють гуртки:

Юний судноводій                         Влучний стрілець

Юний судномеханік                                    Персональний комп’ютер           Юний моряк               Військово-морської підготовки

Кают- компанія               Аглійської мови                         Гідробіології                  Духовий оркестр                    Рукопашний бій