Звітність

ЗВІТ

ЗА І ПОТОК ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОГО

ВІДПОЧИНКУ ТА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

ВИХОВАНЦІВ КЛУБУ ПІД ЧАС ПЛАВАЛЬНОЇ

ПРАКТИКИ (01.06 -14.06.2020)

                                           

           На виконання наказу № 16 від 29.05.2020 «Про проведення літнього відпочинку та практичних занять вихованців клубу з 01.06. по 14.06.2020 проведено перший тематичний поток « Морячки». За звітний період на літній базі клубу     в Гідропарку в умовах адаптованого карантину відпочило 76 вихованців  з ЗЗСО №3,57,30,32,41,44,56,17,51.

Кожного ранку дітям міряли температуру та слідкували  за регулярним миттям рук, двічі на  день проводилась дезинфекція класів. При переході та переїзду від шкіл до бази застосовано масочний режим.

Щоденно під керівництвом  викладачів здійснювались одноденні походи на навчальних шлюпках, проведено 2 походи по низинах р.Дніпро на навчальному судні «Скат».

Відповідно до затвердженого плану масових заходів щоденно проводились змагання, конкурси, квести, ігри: «У пошуках скарбів» – квест, «Народний лікар, перша медична допомога» – гра, «Крапля в морі» – спортивна гра, змагання з волейболу, футболу, тенісу та інші.

Щоденно проводились інструктажі з ТБ з керівниками гуртків та вихованцями, видавались відповідні накази.

На берег літньої бази завезено понад 30 тонн піску та обладнано невеликий пляж для молодших вихованців. Діти середньої та старшої груп після практичних занять та заходів відпочивали та купались на пляжі в Гідропарку.