Звітність

ЗВІТ

ЗА ІІ ПОТОК ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОГО

ВІДПОЧИНКУ ТА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

ВИХОВАНЦІВ КЛУБУ ПІД ЧАС ПЛАВАЛЬНОЇ

ПРАКТИКИ (15.06 -27.06.2020)

На виконання плану роботи клубу на літній період, згідно заяв батьків з 15.06 по 27.06.2020 проведено другий поток літнього відпочинку та плавальної практики вихованців клубу. За звітний період на літній базі клубу в Гідропарку відпочило 88 вихованців ЗЗСО № 3,9,17,30,32,44,45,51,57.

Чотири рази на поток вихованці виходили в одноденні походи по низинах р.Дніпро на навчальному судні «Скат», під час яких діти втілювали на практиці ті знання та вміння, які вони здобули під час теоретичних занять протягом навчального року.

Щоденно керівники гуртків навчають вихованців веслуванню на шлюпках.

Керівники гуртків «Юний моряк» Олена Давіденко та Світлана Єрмакова організували для своїх вихованців ночівлю в наметах на території літньої бази, під час якої діти палили багаття ,пекли картоплю, змагалися з в’язання вузлів на швидкість, з плавання, веслування на навчальних шлюпках.

Щоденно проводяться інструктажі з ТБ, в яких враховуються вимоги в умовах адаптованого карантину, видаються накази про роботу клубу.

У другому потоці працювало 9 екіпажів, кожен має свій девіз, командира. Щоранку проводиться лінійка, на якій вихованці отримують інформацію про практичну роботу гуртків, заходи та відпочинок на день.

Згідно затвердженого графіка капітан н/с «Скат» Сергій Давіденко ,механік Віталій Рябков проводять з вихованцями практичні заняття по устрою судна.

Кожного дня проводяться масові заходи, в яких приймають участь вихованці, керівники гуртків, плавсклад.

Після проведення практичних занять та масових заходів вихованці клубу відпочивають та купаються в р. Дніпро зі своїми керівниками гуртків.