Звітність

ЗВІТ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕТЬОГО ПОТОКУ ЛІТНЬОЇ

ПЛАВАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ТА ВІДПОЧИНКУ 

ВИХОВАНЦІВ КЛУБУ  з 30.06  по 12.07.2020

На виконання плану роботи клубу на літній період з 30.07.2020 проведено третій поток плавальної практики з відпрацюванням практичних занять на н/с «Скат», навчальних човнах та відпочинком на літній базі в Гідропарку.

За звітний період відпочило 88 вихованців, здобувачів освіти ЗЗСО №№ 3,9,57,17,41,44.

Під час відпочинку в умовах адаптованого карантину вихованці та керівники гуртків дотримувались певних заходів з техніки безпеки. Кожного ранку всім учасникам освітнього процесу вимірювали температуру, під час переходу дотримувались маскового режиму. Щоденно на дошці об’яв поновлювались показники температури повітря та води.

Масові заходи, які проводились протягом потоку(«Замок з піску», «Свято картоплі», змагання з плавання ,веслування на шлюпках, тощо)організовано таким чином, щоб  не було скупчення дітей. Сторонні та батьки на територію клубу не допускались.

В навчальні походи на судні «Скат» по низинах р.Дніпро виходили 4 рази .На навчальних шлюпках тренувалися кожного дня по групам.

На щоденній  лінійці проводились інструктажі з ТБ з вихованцями.

Всього за три потоки цього літа відпочило 252 вихованця клубу, що складає 67 % від загальної кількості вихованців без урахування випускників.