Міський конкурс музично-виконавської майстерності “Зіркова юність Таврії”

Масові заходи

 

З метою залучення школярів до активної участі в мистецькому житті міста, духовного розвитку особистості, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді 09 квітня 2019 року проведено міський конкурс музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії» (далі – Конкурс).

У Конкурсі брали участь 37 здобувачів освіти від 18 закладів загальної середньої та позашкільної освіти: № 4, 6, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 25, 27, 34, 36, 39, 41, 45, 46, Таврійського ліцею мистецтв, Палацу дитячої та юнацької творчості.

Учасники Конкурсу продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури, різноманітний художній репертуар.

Журі Конкурсу відзначило 33 лауреатів різних ступенів, серед яких: 26 виконавців – учні та музичні ансамблі закладів загальної середньої 

Переможці міського конкурсу

вокально-інструментального виконавства «Зіркова юність Таврії»

Гран-прі

1.Косяков Артем, учень Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Херсонської міської ради (музичний керівник Карбовніченко Т.Б.)

 

Лауреати I ступеня
у номінації «Солісти-інструменталісти»
у молодшій віковій категорії:

  1. Щербинська Марія, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради (музичний керівник Карбовніченко Т.Б.),;
  2. Богдан Марія, учениця Херсонської спеціалізованої школа I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради (музичний керівник Солгутовська Г.Л.,);

4 .Климентенко Марія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи I ступеня №25 Херсонської міської ради (музичний керівник Пальчикова А.П.);

  1. Шеліна Софія, вихованка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Путіло С.М.);

у середній віковій категорії:

  1. Бянова Дарина, учениця Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради (музичний керівник Солгутовська Г.Л.);
  2. Португальська Арина, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради (музичний керівник Солгутовська Г.Л. );
  3. Сидорова Олександра, учениця Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради (музичний керівник Лисенко Н.С.);
  4. Овчинников Максим, учень Херсонської загальноосвітньої школи №46 Херсонської міської ради (музичний керівник Янік О.В.)

10.Ченіна Луїза, вихованка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Путіло С.М.);

у старшій віковій категорії:

  1. Шаталова Анастасія, учениця загальноосвітньої школи I-III ступенів №39 «Школа-родина» Херсонської міської ради (музичний керівник Ткаченко Є.М.)
  2. Андрієць Денис, учень Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради,(музичний керівник Неженко О.В.)
  3. Самусенко Вікторія, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Путіло С.М.);

 

у номінації «Інструментальні ансамблі»:

  1. Ансамбль скрипалів «Чарівний смичок» Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (музичний керівник Карбовніченко Т.Б.);
  2. Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України Диксиленд Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Шейка В.О.);
  3. Гурток гри на класичній гітарі «Дебют» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Спиридонов В.В.);
  4. Ансамбль гітаристів, музичний колектив Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (музичний керівник Юров О.О.);

 

у номінації «Колективи народних інструментів»:
18. Ансамбль домристів, музичний колектив Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Путіло С.М.);

  1. Ансамбль «Бандуристи» Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 Херсонської міської ради (музичний керівник Загниборода О.М.);

 

Лауреати II ступеня
у номінації «Солісти-інструменталісти»
у молодшій віковій категорії:

  1. Сабадаш Ярослав, учень Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №45 Херсонської міської ради (музичний керівник Карбовніченко Т.Б.);
  2. Чернишов Володимир, учень Херсонської загальноосвітньої школи I ступеня №25 Херсонської міської ради (музичний керівник Лукашова І.О.);

у середній віковій категорії:

  1. Базенко Ілля, учень Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (музичний керівник Іванькова К.С.);
  2. Безкревний Владислав, учень Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (музичний керівник Юров О.О.)
  3. Драч Олексій, учень Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 херсонської міської ради (музичний керівник Бервено В.В.)
  4. Рожковська Поліна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів 36 Херсонської міської ради (музичний керівник Холматова Н.Г.);
  5. Кіріна Вікторія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів 36 Херсонської міської ради (музичний керівник Холматова Н.Г.);

у номінації «Колективи народних інструментів»:
27. Ансамбль бандуристів Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (музичний керівник Загниборода О.М.);

 

Лауреати III ступеня
у номінації «Солісти-інструменталісти»

молодшій віковій категорії

28.Дмитров Ілля, учень Херсонської загальноосвітньої школи IIII ступенів №4 Херсонської міської ради (музичний керівник Карбовніченко Т.Б.)
у середній віковій категорії:

  1. Хандій Юрій, учень Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 Херсонської міської ради (музичний керівник Оганова С.В.);
  2. Касімов Кіріл, учень Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради (музичний керівник Юров О.О.)
  3. Лугова Катерина, учениця Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів» №15 Херсонської міської ради (музичний керівник Спичак В.О.);
  4. Лавренчук Олексій, учень Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова (музичний керівник Щербовських З.Н.);
  5. Баєв Давид, учень Херсонської загальноосвітньої школи II-III ступенів №34 Херсонської міської ради (музичний керівник Суламанідзе В.І);
  6. Остапюк Уляна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи II-III ступенів №34 Херсонської міської ради (музичний керівник Суламанідзе В.І).

Дипломантами конкурсу стали:

35.Понеділко Костянтин, учень Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів із вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради (музичний керівник Спичак В.О.);

  1. Грек Олександр, учень Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 Херсонської міської ради (музичний керівник Оганова С.В.);
  2. Вишневська Софія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №41 Херсонської міської ради (музичний керівник Солгутовська Г.Л.).